prosperitum

[ právní doložka ]

[ ochrana osobních údajů ]

Veškeré osobní udaje, které budou poskytnuty prostřednictvím internetových domén www.prosperitum.cz a www.prosperitum.eu provozovateli jsou a nadále budou považovány za duvěrné a bude s nimi nakládáno dle aktuálního znění zákona č. 101/2000 Sb., O ochrane osobních udaju, tj. prosperitum s.r.o. neposkytuje a nebude poskytovat (sdílet, prodávat ani vyzrazovat) osobní udaje dalším osobám ani stranám.

[ copyright ]

Pokud není uvedeno jinak, autorská práva ke stránkám a obrazovkám, zobrazujícím tyto stránky, jako i k informacím a materiálům na nich uvedených a k jejich uspořádání, jsou majetkem provozovatele. Veškeré značky a registrované ochranné známky zde uvedené jsou vlastnictvím jejich právoplatných majitelů. Veškeré značky a registrované ochranné známky zde uvedené slouží pouze k identifikacním učelům.

[ odpovědnost ]

prosperitum s.r.o. nenese vůči jiné straně odpovědnost za přímé, nepřímé, mimořádné nebo jiné následné škody, způsobené použitím informací z jejích nebo odkazovaných webových stránek, včetně (ale ne výhradně) ušlého zisku, vynaložených nákladů, přerušení činnosti a dalších šškod.

[ provozovatel ]

Provozovatelem webových stránek prosperitum s.r.o. a domén www.prosperitum.cz a www.prosperitum.eu je prosperitum s.r.o. Provozovatele můžete rovněž kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného kontaktu:

prosperitum s.r.o.
Lidická 394/49
266 01 Beroun
Česká republika

IČ: 03630561
DIČ: CZ03630561

GSM:  (+420) 721 226 126
Email: info(at)prosperitum.cz

Web: www.prosperitum.cz | www.prosperitum.eu

[ technické zázemí ]

Internetové stránky prosperitum s.r.o., domény www.prosperitum.eu a www.prosperitum.cz, včetně jejich provozu, je technicky zabezpečován internetovou agenturou Barabas&Co. Servery jsou fyzicky umístěny, spravovány a jejich konektivita je zabezpečena společností Stable.cz s.r.o. v rámci jejich technického zázemí.